1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Doğru Cevap Eğitim Kurumları PR Ajansını seçti

Doğru Cevap Eğitim Kurumları PR Ajansını seçti

tarafından | Ara 8, 2017 | Haberler

Tecrübesi, eğitim anlayışında benimsediği ve taviz vermediği ilkelerle yola çıkan Doğru Cevap Eğitim Kurumları, iletişim çalışmaları için Arma PR’ı seçti.
Yerli ve milli değerler ışığında nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Doğru Cevap Eğitim Kurumları, geçmişi bugünün eğitim değerleriyle buluşturuyor. Daha iyi bir gelecek için görev olarak iyi insan yetiştirmeyi hedefleyen Doğru Cevap; benimsediği eğitim modeli, teknolojik alt yapısı ve güçlü eğitim kadrosuyla Türk eğitim sistemine fark yaratmayı hedefliyor.
Türk eğitim sektörünün kilometre taşları arasında yer almayı amaçlayan Doğru Cevap Eğitim Kurumları, üstlendiği misyon ve sahip olduğu vizyonu yürütebilecek eğitimcilerle büyümeye devam ediyor. Bu doğrultuda, alanında uzman eğitimciler tarafından işitsel, görsel ve kinestetik öğrenme metodları eşliğinde, tematik ve teknolojik alt yapıda bir eğitim süreci başlatıyor. Doğru Cevap Eğitim Kurumları’nın başlattığı bu süreç, milli ve evrensel değerlere bağlı bir dünya vatandaşı yetiştirmeyi hedefliyor.

Bizimle İletişime Geçin

2 + 12 =

tr_TRTurkish