1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Dünyanın lider vinç firması Konecranes’in iletişim çalışmalarını yürütüyoruz.

Dünyanın lider vinç firması Konecranes’in iletişim çalışmalarını yürütüyoruz.

tarafından | Haz 1, 2015 | Haberler

Uluslararası endüstri devi Konecranes iletişim ajansını seçti… Dünyanın lider vinç firması Konecranes’in iletişim çalışmalarını yürütmek üzere Arma PR ile anlaştı.
Üretim ve proses endüstrileri, tersaneler, limanlar ve terminaller de dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesinde hizmet veren dünya markası Konecranes, işletmelerin verimliliğini ve değerini arttıran çözümler sunar. En önemli misyonu tüm sektörlerdeki iş verimliliğini arttırmak ve performansını geliştirmektir. İnsanların güvenebileceği kaldırma ekipmanı ve hizmetlerini kesintisiz olarak sağlayan Konecranes, kaldırma ekipmanı ve hizmetleri ile her zaman işletmelerin yanındadır. Global bir marka olan Konecranes, kaldırma çözümlerinizi güçlendirmek, iş güvenliğinizi ve üretkenliğinizi artırmak için benzersiz bir deneyim yaratır.
Konecranes standart olarak kaliteli temel ekipman sunmaktadır, opsiyonel olarak da son teknoloji akıllı özellikler, bu temel ekipmana eklenebilmektedir. Standart ürünler yeterli olmadığı takdirde, müşterilerin özel gereksinimlere göre vinç uyarlanabilir. Ürün gamı, daha hafif yükler için İş İstasyonu kaldırma sistemlerinden başlayarak 500 tona kadar kaldırma kapasiteli ağır proses tavan vinçlerine kadar ekipman içeren geniş aralıktadır.

Bizimle İletişime Geçin

1 + 8 =

tr_TRTurkish