1. Anasayfa
  2. Fotoğraf & 3D & Video Prodüksiyon

Fotoğraf- 3D – Video Prodüksiyon

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte mecralar giderek görsel ağırlıklı olmaya başladı. Görsel içeriklerin anlatma, fikir sunma, istenilen beklentiyi yaratma konusunda yazıyla yarışması bu alandaki rekabeti de arttırdı. Bu noktada fark yaratabilen, denenmemişi deneyen ve duygulara dokunabilen işler, markaların hedeflerine ulaşmasını sağlıyor.

Fotoğraf Çekimi

Marka/kurumun kurumsal kimliğini merkeze alan görsel unsurları; hedef kitle ve iş ortaklarıyla buluşturmak, marka bilinirliğini arttırmak, markaya değer katmak ancak profesyonel fotoğraf çekimi ile mümkündür. Marka/kurumu en iyi şekilde aktaracak görsel bir vitrin yaratmak için yürütülen fotoğraf çekimi çalışmaları, benimsenen vizyon ve misyonunu efektif olarak aktarır.

Fotoğraflar kurumun bakış açısını doğru aktardığı takdirde;

  • Marka/kurumun kendini doğru şekilde ifade etmesini sağlar.
  • Çok daha fazla insana ulaşır.
  • Pozitif bir algı yaratır, güvenilirlik sağlar.
  • Verilmek istenen mesajın etkili şekilde iletilmesinin önünü açar.
  • Yeni iş birliği fırsatları yaratır.

3D Animasyon

Alışılmış tanıtım çalışmalarının yetersiz kaldığı günümüzde 3D animasyonların çağı başlıyor. Nesnelerin, karakterlerin kısaca üç boyutlu karakterlerin dijital ortamda hareketlendirilmesi işlemi olarak tanımlanan 3D animasyon, artık tanıtım çalışmalarının önemli bir ayağını oluşturuyor. Teknolojinin büyük bir hızla ilerlediği, sayısız markanın çıktığı, birbirini tekrar eden hizmet/ürünün bir kısır döngüye dönüştüğü şu zamanda 3D animasyon, yaratıcı videolar ile marka/kurumun temsil edilmesini sağlar.

Video Prodüksiyon Çalışmaları

Markanın görsel vitrininin en özel parçalarından birini video prodüksiyon çalışmaları oluşturuyor. Marka/kurumun satış, imaj ve tanıtım hedeflerine uygun olarak kurgulanan video prodüksiyon çalışmaları, internet kullanımının en üst noktaya ulaştığı günümüzde, dijital reklamcılık alanını domine etmeyi başarıyor. Bu noktada fark yaratan video prodüksiyon çalışmaları, hayali fikre, fikri üretime dönüştürerek marka/kuruma artı değer katar.

360 Derece İletişim Anlayışıyla…

Biz Arma PR olarak, markanız için en uygun fotoğraf çekimi, 3D Animasyon, tanıtım filmleri, viral videolar, prodüksiyon çalışmaları planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Bu çalışmaları yürütürken gözettiğimiz en önemli ilkemiz ise sizi rakiplerinizden farklı kılan ve öne çıkaran, marka imajını destekleyen işler ortaya koymaktır. Biz bu konudaki tecrübemiz ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek 360 derece hizmet sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

1 + 15 =

tr_TRTurkish