Hakkımızda

Firma ve markanıza yeni bir ivme kazandırıyoruz…

Zaman ve mekan olarak sınırların kalktığı bir dünyada yaşıyoruz. Bu yeni düzenin en önemli aktörleri arasında ise kurumlar, markalar ve elbette beklentileri değişen tüketiciler yer alıyor. Kısacası artık oyunun kuralları değişti… Dünya üzerindeki tüm üretim ilişkileri ve pazar başarıları, söz konusu markaların, yeni tüketici profilini çok iyi anlaması ve onun beklentileri karşısında doğru hamleleri yapmasına bağlı.

Bu noktada iletişim danışmanlığı ajansları da, kompleks yapıdaki pazarlama stratejileri içinde kurum ve markalar için yol gösterici rolünü üstleniyor. Markanızı doğru analiz edebilen bir İletişim ajansı; doğru algı yönetimi ile yoğun rekabet ortamında güçlü bir şekilde var olmanızı ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar.

Biz bu doğrultuda; pazarlama stratejilerinin en önemli yöntemlerini bir araya getiriyor, 360 derece düşünerek ve yeni nesil diğer iletişim kodlarını bu sürece dahil ederek markanıza güç katıyoruz. Çünkü değişen ve gelişen dünyada sadece reaktif bir bakış açısıyla hareket etmenin yetersiz kalacağını biliyor ve hepsini kapsayan entegre bir yapı inşa ediyoruz. Bu entegre yapının temellerini ise “PR, Medya İlişkileri, Etkinlik Yönetimi, Reklam, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi” üzerine dayandırıyoruz.

Arma PR olarak iletişim sektöründe farklı bir renk olmayı amaçlıyor, 15 yıl önce yola çıktığımızda olduğu gibi en iyisi için çalışıyor, fark yaratıyor, ilham veren işlere adımızı yazdırıyoruz. İlk yıllardaki gibi aynı istek ve aynı heyecanla…

 

Yönetim Ekibimiz

Dilek Akça
Ajans Başkanı

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 1995 mezunu. 1996-2004 yılları arasında medya ve ajans tarafındaki     8 yıllık sektör tecrübesinden sonra 2004 yılında Arma PR’ı kurdu. 15 yıldır birçok şirkete hizmet veren Arma PR’ın Ajans Başkanlığını yürütüyor.

Mehmet Ak
Marka Danışmanı

Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Sanatlar bölümünü bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi’nde reklam üzerine master, halkla ilişkiler üzerine de doktora yaptı. Akademik tabanlı bilgi birikimi ve 25 yılı aşkın iş tecrübesi bulunan Mehmet Ak’ın; iki kitabı, yayınlanmış yüzlerce makalesi bulunmaktadır.

tr_TRTurkish