1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Loda Mobilya Blogger Etkinliği

Loda Mobilya Blogger Etkinliği

tarafından | Nis 22, 2017 | Haberler

Kalbe dokunan tasarımlar mottosuyla hareket eden, yerli ve yabancı dizaynerlar ile çalışarak özel koleksiyonlara hayat veren Loda Mobilya için Blogger Buluşmaları organize ettik.
Çağdaş mobilyanın en önemli temsilcilerinden Loda Mobilya, imza attığı koleksiyonlarla ev stiline rehberlik ediyor. Tasarımı güçlü bir argüman olarak kullanan Loda Mobilya, kendine özgü yarattığı dizayn dili ile özgün ve özgür yaşam alanları yaratıyor.
Loda Mobilya’da yürütülen her çalışma ve hizmet alanının çerçevesini müşteri beklenti ve memnuniyeti belirliyor. Bu doğrultuda Loda Mobilya müşterilere sadece kaliteli ürünler sunmanın ötesine geçer, dünya trendlerini ve son akımları takip ederek en son yenilikleri tasarımlarına yansıtıyor. İstanbul’da; Modoko, Masko ve Bostancı’da showroomları olan Loda Mobilya’nın İstanbul dışında ise Bursa Nilüfer, Antalya, İzmir ve İzmit’te showroomları yer alıyor. Yurt dışı yatırımlarıyla küresel ölçekte büyümeyi hedefleyen Loda Mobilya’nın; Azerbaycan, Dubai, Filistin, Pakistan, Suudi Arabistan, İsrail, Gürcistan, Litvanya, Belarus, Bulgaristan, Katar’da mağazaları bulunuyor.

Bizimle İletişime Geçin

4 + 6 =

tr_TRTurkish