1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Loda Mobilya’nın PR çalışmalarını Arma PR üstlendi

Loda Mobilya’nın PR çalışmalarını Arma PR üstlendi

tarafından | May 15, 2016 | Haberler

Tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada çizgi üstü konseptler oluşturan Loda Mobilya, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, sponsorluk yönetimi, sosyal sorumluluk yönetimi, gibi alanlarda danışmanlık ve uygulama hizmetleri almak için Arma PR’ı tercih etti.
Bir markanın kimliğinin tasarım olduğuna inanan Loda Mobilya, imza attığı koleksiyonlarla dekorasyon normlarını domine ediyor. Tasarımı kendini ifade etmenin bir yolu olarak gören Loda, çizgi üstü ve eklektik tasarımlarıyla kendine özgü güçlü bir dizayn dili oluşturuyor. Loft ve retro yaklaşımları, modern bir bakış açısıyla yorumlayan Loda, işine tutkuyla bağlı designerlar ile yeni yaşam formları ve yeni stil öyküleri yaratıyor.
Gelişen dünyanın gelişen beklentilerini karşılamak için her zaman sınırların dışına çıkmayı ve ezber bozmayı hedefleyen Loda, güçlü kadrosu ve 20 yıla yaklaşan tecrübesi ile holistik bir yapı kuruyor. Vizyoner çizgisi, modern üretim sistemi ve pazarlama anlayışıyla tüm süreçleri tüketici odaklı bir çerçevede tanımlayan Loda Mobilya ‘En iyi hizmet kalitesi’ anlayışıyla mobilya sektöründe küresel ölçekte standartlar benimsiyor.

Bizimle İletişime Geçin

4 + 3 =

tr_TRTurkish