1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Viking, Engelsiz Temizlik Projesiyle Ürünleri Konuşturuyor…

Viking, Engelsiz Temizlik Projesiyle Ürünleri Konuşturuyor…

tarafından | Nis 3, 2018 | Haberler

Köklü geçmişini yenilikçi yaklaşımlarla entegre ederek temizlik sektörünün lider markaları arasında yer alan Viking’in Engelsiz Temizlik lansmanını gerçekleştirdik.

Sosyal sorumluluk bilinci ve benimsedikleri ilkeli çalışma anlayışıyla hareket eden Türkiye’nin lider markalarından Viking Temizlik, önemli bir çalışmaya imza attı. Görme engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla Engelsiz Temizlik mobil uygulamasını hayata geçiren Viking Temizlik, bu doğrultuda 3 Nisan Salı günü, Karanlıkta Diyalog Müzesi’nde projesini tanıttı. Çok sayıda davetli ve basın mensubunun ilgi gösterdiği organizasyonda katılımcılar, Engelsiz Temizlik projesi ve Premium serisiyle ilgili bilgi edinirken, Karanlıkta Diyalog etkinliği ile unutulmaz bir deneyim yaşadı. Tamamen karanlık bir alanda, 50 dakika boyunca görme engelli rehberler eşliğinde daha önce hiç yaşamadıkları bir yolculuğa çıkan davetliler, dokunarak, koklayarak, duyarak yeni ve farklı bir biçimde görmeyi keşfetti.

Lansmanda aynı zamanda QR kodlu ürün ambalajlarını tanıtan Viking Temizlik, görme engelli bireylerin dijital asistanı olmayı hedefliyor. iOS ve Android uyumlu olarak geliştirilen aplikasyon yoluyla okunan kodlar, kişilerin ürün içeriklerine ve yönlendirme mesajlarına ulaşmasını sağlıyor. Ücretsiz Engelsiz Temizlik uygulamasıyla, ürünler birbirinden kolaylıkla ayırt ediliyor ve hangi ürünün, hangi alanda, ne kadar kullanılacağı detaylı anlatılıyor.

Bizimle İletişime Geçin

10 + 10 =

tr_TRTurkish