1. Anasayfa
  2. Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Günümüzde birçok şirket markasını güçlendirmek için iletişim çalışmaları yürütüyor. Ancak az sayıda marka istediği başarıyı elde ediyor. Bunun en önemli nedeni entegre planlanması gereken çalışmaların, birbirinden bağımsız yürütülmesidir.

Biz Arma PR olarak, marka veya kurumunuzun iş hedefleri doğrultusunda iletişim stratejileri hazırlıyor, markalaşmanın giderek önem kazandığı günümüzde yaratıcılığı pazarlama parametreleriyle buluşturuyoruz. Güçlü imaj, doğru itibar yönetimi, hedef kitle nezdinde pozitif algı, pazarda etkili bir konumlandırma için tüm iletişim faaliyetlerini entegre olarak yürütüyor, hızlı ve ölçülebilir sonuçlar sunuyoruz. Bu kapsamda verdiğimiz hizmetler;

Halkla İlişkiler

Medya İlişkileri

Uzman ekibimizle medya iletişiminde, kurumun gereksinimleri ve amaçları doğrultusunda belirlediğimiz mesajların, medya aracılığıyla etkin bir şekilde hedef kitleye ulaştırılmasını sağlıyoruz. Kurum ve medya arasındaki iletişimi sürekli kılacak iletişim çalışmaları yürütüyoruz.

Etkinlik & Proje Yönetimi

Marka/kurumunuzun stratejisine bağlı kalarak belirlenen hedef ve vizyon doğrultusunda organizasyon ve projelere imza atıyoruz. Etkinlik & Proje Yönetimi kapsamında; marka bilinirliği ve/veya satış artırmaya yönelik fark yaratan, ilham veren işler gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal PR

Marka veya kurumunuzun ticari, sosyal ve sektörel alandaki itibarını yönetmek için sosyal paydaşlarınız ve hedef kitlenize yönelik etkili iletişim çalışmaları planlıyor ve hayata geçiriyoruz.  Tüm stratejimizi; kapsamlı, proaktif ve hedefe yönelik şekilde oluşturuyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital PR

Online mecralarda yer alan; sosyal medya, arama motorları, blog, forum, haber siteleri gibi birçok alanda markanızın görünür olmasını sağlıyoruz. Değişen beklenti ve talepleri karşılayacak, interaktif ve hızlı kanalları kullanarak modern iletişim süreçleri yürütüyoruz.

SEO

Kurumun internet ortamındaki görünen yüzü olan olan web sitelerinin organik arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkmasını hedefleyen SEO, etkili dijital pazarlama yöntemlerinden biridir. SEO, yüksek yatırım getirisiyle markaların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar.

Sosyal Medya

Çağdaş dönemin tartışılmaz en önemli aracı olan sosyal medya kanallarında hedef kitlenize uygun etkili içerik ve projeler üretiyoruz. Doğru mesajlarla, doğru zamanda, doğru kişilere yaratıcı, hızlı, interaktif ve efektif olarak ulaşmanız için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

Dijital Reklam

Modern pazarlama stratejileri içinde en hızlı etkileşim alan reklam modellerinden biri olarak kabul edilen dijital reklamlar aracılığıyla marka veya kurumunuzun sanal ortamda görünür olmasını sağlıyoruz.  Doğru kurgulanmış reklamlarla web sitesi trafiğinizi arttırıyoruz.

SEM

En etkili ve yenilikçi reklam kanallarından SEM hizmetlerimizle daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda düşük maliyetli, ticari olarak kısa ve uzun vadede geri dönüşü yüksek, ölçülebilir sonuçlar sunan dijital reklam stratejileri yaratıyoruz.

Reklam Hizmetleri

İmaj Tasarımı

Kurum/Markanın tüketicilerin zihninde sahip olmak istediği algı için; marka adı, kimliği, logosu, sembolü, kurumsal renkleri, teması, sloganı gibi etkenler doğru planlanmalıdır. Biz, tüm iletişim çalışmalarınızı hedeflerinize uygun, birbiriyle uyumlu ve özgün şekilde yürütüyoruz.

Grafik ve Web Tasarımı

Etkili bir tanıtım çalışması hedef kitleyi etkileyen ve marka kimliğini destekleyen iletişim materyalleri ile mümkündür. Bu noktadan hareketle katalog, broşür, insert, indoor, outdoor ve web tasarımı çalışmalarını doğru algıyı yaratacak şekilde orijinal ve yaratıcı tasarımlarla sunuyoruz.

Prodüksiyon

Arma PR olarak, kurum ve markanızın görsel yüzünü en profesyonel şekilde tasarlıyoruz. Bu kapsamda markanıza değer katacak fotoğraf çekimleri, 3D animasyonlar, tanıtım filmleri, viral videolar, size özel prodüksiyon çalışmaları planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Medya Planlama

Bir reklam kampanyası ancak doğru zamanda, doğru iletişim araçları kullanılarak, doğru hedef kitleye ulaştığında başarılı olur.  Planlama çalışmalarımızda hedef kitleyi yakalayacak stratejileri oluşturur, marka yatırımlarını en iyi şekilde yöneterek iş hedeflerine ulaşılmasını sağlarız.

Bizimle İletişime Geçin

15 + 7 =

tr_TRTurkish